|
Tak gra Legii na razie wygląda dość przyzwoicie. Tak włąsnie typowałem w naszym konkursie na tym forum , że Legia wygra jedną bramką i powoli legioniści dążą do tego , choć oczywiście jeszcze jest 2 połowa i wszystko może się zdarzyć. Ale sądzę jednak , że taki wynik się utrzyma.
Zaś na drugą odsłonę Widzew powinien wyjść bardziej zdeterminowany i lepiej zagrać
'' Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasami i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki. ''
Henryk Reyman
|