|
Mnie się wydaje że jak Brożka selną to przyjdą za niego jakieś pączki znowu i tak wkoło Macieju... żeby to miało ręce i nogi to powinni ściągnąć kogoś pokroju Riosa - młodego ambitnego z dobrej ligi ale to niestety kosztuje a jak wiemy nasi działacze są skąpi , a nasi skauci mają zaćme na oczach podczas obserwacjii.
|