Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4346
Stary 15.10.2010, 14:50
Ela napisał(a):Wyświetl post
No...nie wiem.
Legia potrafi się spiąć na ważne mecze i... największe kosy. Tak jest w przypadku Lecha - może się zdarzyć i na Widzewie.
Poza tym od jakiegoś czasu jej gra to sinusoida.
Ostatnio był dołek. Teraz wg statystyk wypadałaby wygrana

Poza tym emocje innego rodzaju się zapowiadają
Jasne że tak. Tyle że nikt nie pamięta już, że gdyby Stilić i ktoś tam jeszcze wykorzystali dwie stuprocentowe sytuacje, do przerwy było by 0-3 i byłby inny mecz.

Legia po prostu nie gra nic, nie oszukujmy się.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując