Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline
#
4346
15.10.2010, 14:50
Ela
napisał(a):
No...nie wiem.
Legia potrafi się spiąć na ważne mecze i... największe kosy.
Tak jest w przypadku Lecha
- może się zdarzyć i na Widzewie.
Poza tym od jakiegoś czasu jej gra to sinusoida.
Ostatnio był dołek. Teraz wg statystyk wypadałaby wygrana
Poza tym emocje innego rodzaju się zapowiadają
Jasne że tak. Tyle że nikt nie pamięta już, że gdyby Stilić i ktoś tam jeszcze wykorzystali dwie stuprocentowe sytuacje, do przerwy było by 0-3 i byłby inny mecz.
Legia po prostu nie gra nic, nie oszukujmy się.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
szprotson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szprotson
Znajdź inne posty napisane przez szprotson