Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7827
Stary 15.10.2010, 14:24
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Fajnie fajnie, gdzie był Grzyb jak Żuraw walił bramy Angolom?

Swoje zrobił, dla nas to był nieodgrzany kotlet na którego powrót liczyliśmy. Niestety, tego co dał nam Kosa nie dał nam żaden come back.
Szkoda że tak się to kończy, ale i tak krzyknę "Żuraw Żuraw władca muraw" bo troche dla nas postrzelał.
Będe Maćka pamiętał za całokształt, a nie za ten sezon.
1. Do Żurawskiego mam duży szacunek za to jak grał i co zrobił dla Wisły, ba uważam że to najlepszy piłkarz w Erze Cupiała jaki grał w naszych barwach.

2. Jest różnica jednak między talentem który miał Żurawski, a pracowitością której nigdy nie posiadał. DZięki talentowi mógł grać jak grał, ale przez brak pracowitości już po 30-tce był wrakiem. Grzyb nigdy nie miał talentu temu sie nie wybił, ale miał wielką pracowitość dlatego to najlepiej wysportowany piłkarz w Ekstraklasie mimo 36 lat. Gdyby Żuraw choć w połowie byłby tak pracowity jak on to dalej by ładował bramki w tej lidze.
Odpowiedz cytując