niech Paweł jedzie nad Bosfor

może uda mu sie tam odbudować a jeżeli nie to i tak już nie będzie nasza sprawa
Turcy lubią przepłacać co moim zdaniem najlepiej widać na transferze Głowy...
Wątpie że kogoś na jego miejsce byśmy kupili ale tak to dostaniemy troche kasy a Brozio i tak narazie nic nie daje zespołowi