|
Jeśli chodzi o Żurawskiego to zawiodłem się bardzo. Taki zawodnik nie daje rady w buraczanej lidze, więc może ona nie jest taka słaba. Nie zgadzam się z tym że młodzi powinni ciągnąc drużynę. To właśnie Maciek razem z Sobolem powinni być wzorem. Po prostu Żuraw przychodząc do Wisły był myślami na emeryturze. Cudów się nie spodziewałem ale że zatraci wszystkie swoje atuty?. Ten Pan strzelał w naszej lidze po 5 bramek w meczu, a dziś nie potrafi strzelić karnego, brak mu zdecydowania. Przecież na świecie grają gracze starsi niż 33-34 lata i dają radę. Maciek nie jest piłkarzem przeciętnym a jak na Polskie warunki wybitnym. Spalił się całkowicie. To samo jest z Wichniarkiem. Wypaleni gracze, gdzie tkwi problem?
|