Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35886
Stary 15.10.2010, 07:41
No właśnie. Ja nigdy nie byłem fanem Brożka ale jak na jego miejsce miałby przyjść kolejny Beto, Dudu czy Hristov to już wolę Brożka, coś czasem potrafi pokazać no i jest to jeden z ostatnich Polaków w składzie Wisły...

Szukają kogoś już z kartą na ręku za Boguskiego?

Żurawski za to że powiedział "niech młodzi biegają i ciągną grę" powinien wylecieć dyscyplinarnie. Nic dziwnego, że teraz nic nie gra jak ma takie podejście.
Odpowiedz cytując