gigant napisał(a):

|
Pójdzie pewnie za 1,5 mln i to tez będzie dobre. Brożek co miał dobrego zrobić dla Wisły,już zrobił i należy mu się wyjazd. Może pociągnie za sobą brata i w zasadzie znikną z naszej szatni demotywatory, szkoda tylko ze wielce prawdopodobne jest zastapienie ich nieudacznikami.
|
No właśnie pytanie kto zamiast... O ile wyprzedaż idzie nam nieźle to zakup godnych następców już dużo dużo gorzej.