TS FANATIC napisał(a):

|
A ZIKIT jeszcze zmianił SIWZ na telebimy. Proponuję się wczytać w załacznik nr 5, Trzeba wyprodukować konstrukcję do ekranu wraz z podestami technicznymi i przymocować do istniejącej pod dachem konstrukcji, która posuada podesty techniczne. Ręce opadają.
|
Nie bardzo rozumiem. Czyli firma która wygra przetarg będzie miała dostarczyć 2 telebimy + podesty techniczne i to zamontować. w takim razie co z obecną konstrukcją pod telebimy? zostaną zdjęte?