rav napisał(a):

|
Jak, po zmianie prawa, wyrąbie Cię nieubezpieczony pośrednik bez licencji, to zmienisz zdanie. Temat jest zdecydowanie bardziej niejednoznaczny, niż Twoja opinia. I nie porównuj tego do adwokatów. Tam masz godzinowy cennik, tu procentową prowizję, którą zawsze zbijesz.
|
fajnie ,ale jakbys przeczytal moj post 2 razy ,to bys zauwazyl , ze nei czynie zadnego zarzutu , bo sam mam wyksztalcenie wyzsze z dziedziny nieruchomosci
