Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10577
Stary 14.10.2010, 15:45
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
A4 juz na odcinku Kraków -Szarów jest expresówką.
nieprawda

Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Tarnowa tez w 2012 prawdopodobnie bedzie expresówka..
nieprawda
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Więc nie będzie A4 w całości jako autostrady.
nieprawda


Arapaho napisał(a):Wyświetl post
nie duża? jak wybudowanie czterech pasów i wybudowanie tych samych 4 pasów ze zjazdami , parkingami,zatoczkami etc to jest prawie to samo to ja dziękuję
droga ekspresowa nie ma zjazdów ani zatoczek. Rozumiem. Mylisz chyba drogi ekspresowe z drogami klasy GP.

Arapaho napisał(a):Wyświetl post
a już nawet odcinka Tarnow-Rzeszów prawdopodobnie nie wybudują, bo projekty sa nawet nie skończone a gdzie przetarg
najpierw sprawdź, potem pisz.

Arapaho napisał(a):Wyświetl post


taka prawda, niezależnie od parti by tak było. Gdyby Pis rządził nie wierzę że nie mówiłbyś podobnie
rozumiem, że postrzegasz mnie jako wroga PiS? ;-) Jak to wywnioskowałeś? Po entuzjaźmie wobec coraz większej ilości dróg szybkiego ruchu w budowie?
Ostatnio edytowane przez Siwy_89 : 27.12.2010 o godz. 02:53.