Arapaho napisał(a):

|
A4 juz na odcinku Kraków -Szarów jest expresówką.
|
nieprawda
Arapaho napisał(a):

Tarnowa tez w 2012 prawdopodobnie bedzie expresówka..
|
nieprawda
Arapaho napisał(a):

Więc nie będzie A4 w całości jako autostrady.
|
nieprawda
Arapaho napisał(a):

nie duża? jak wybudowanie czterech pasów i wybudowanie tych samych 4 pasów ze zjazdami , parkingami,zatoczkami etc to jest prawie to samo to ja dziękuję
|
droga ekspresowa nie ma zjazdów ani zatoczek. Rozumiem. Mylisz chyba drogi ekspresowe z drogami klasy GP.
Arapaho napisał(a):

|
a już nawet odcinka Tarnow-Rzeszów prawdopodobnie nie wybudują, bo projekty sa nawet nie skończone a gdzie przetarg
|
najpierw sprawdź, potem pisz.
Arapaho napisał(a):

taka prawda, niezależnie od parti by tak było. Gdyby Pis rządził nie wierzę że nie mówiłbyś podobnie
|
rozumiem, że postrzegasz mnie jako wroga PiS? ;-) Jak to wywnioskowałeś? Po entuzjaźmie wobec coraz większej ilości dróg szybkiego ruchu w budowie?