Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10576
Stary 14.10.2010, 15:27
Dziś PO ujęło sie za swoim elektoratem mlodych-bogatych , nie zmieniając prawa o Pośrednikach Nieruchomosci, czyli nadal oni maja monopol na zawyżanie prowizji i dyktowania cen za swoje usługi we wlasnym gronei , czyli podobnie jak u adwokatów.