Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
10576
14.10.2010, 15:27
Dziś PO ujęło sie za swoim elektoratem mlodych-bogatych , nie zmieniając prawa o Pośrednikach Nieruchomosci, czyli nadal oni maja monopol na zawyżanie prowizji i dyktowania cen za swoje usługi we wlasnym gronei , czyli podobnie jak u adwokatów.
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82