|
Czy są już jakiekolwiek sygnały o rozstrzygnięciu przetargu na prace przy trybunie północnej? Mija już drugi tydzień od jego zakończenia, zatem skoro nadal nic się nie dzieje, trzeba uznać, że przetarg zostal unieważniony (np: z powodu brak ofert). Dziwi mnie, że nikt ze strony dziennikarzy i klubu tego nie pilnuje.
Dziwi mnie też kompletny paraliż polityczny wiślackiego środowiska w przededniu wyborów samorządowych - nie słychać nic o żadnych rozmowach SKWK lub kogokolwiek innego z partiami i kandydatami na prezydenta miasta w sprawie poparcia określonych ludzi w zamian za konkretne gwarancje dotyczące spraw klubu, kontynuowania budowy etc. Nie ma żadnego wyraźnie zwiększonego lobbingu, nacisków, pokazywania się (np: manifestacje, demostracje). Ludzie, to jest we współczesnym świecie standard, a Wy tam najwyraźniej dalej siedzicie w jakimś zacofanym grajdołku polskiego postkomunistycznego myślenia pt. "apolityczność" - potulnie robieni w konia przez ZIKiT oraz urzędników miejskich.
Ostatnio edytowane przez Markus : 14.10.2010 o godz. 14:03.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze"
|