|
Ja szczerze mówiąc wolałbym nieco młodszego i lepszego w mojej ocenie Łukasza Sapele, obecnie mogę nawet zaryzykować stwierdzenie, najlepszego bramkarza ligi.
Popatrzcie na jego ostatnie występy w Bełchatowie gdzie broni świetnie.
Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest ściągnięcie Sandomierskiego jednak jest to chyba mało realne.
|