Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35864
Stary 14.10.2010, 13:48
Ja szczerze mówiąc wolałbym nieco młodszego i lepszego w mojej ocenie Łukasza Sapele, obecnie mogę nawet zaryzykować stwierdzenie, najlepszego bramkarza ligi.
Popatrzcie na jego ostatnie występy w Bełchatowie gdzie broni świetnie.

Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest ściągnięcie Sandomierskiego jednak jest to chyba mało realne.
Odpowiedz cytując