AS82 napisał(a):

|
Przez 20 lat rzadza nami debile. Polozenie geograficzne Polski , powinno spowodowac ,ze strategia rzadzenia powinna byc oparta od dawna na drogach wschód-zachód i ewentualnie polnoc poludnie ,gdybysmy mieli rozwinieta lepiej flote okretów. Autostarda wsch.-zach. powinna byc juz od dawna z ktorej oplaty za przejazd tirow z Rosji do niemeic i na odwrot bylby opodatkowany na korzysc lokalnych samorzadow przez ktore przebiega droga ,lub bezposrednio do Skarbu Panstwa . Niestety priorytety zawsze sa inne , typu wojna w Afganistanie czy inne bzdety..
|
Pytanie kto tych debili kolejny raz wybiera? Patrz doradcy Komorowskiego. Szefem telewizji publicznej ma zostać ten sam koleś co w 89' roku

. Przez cały ten czas tylko rok rządu Olszewskiego zakończony Nocna Zmianą i dwa lata PiSu zakończone samorozwiązaniem Sejmu były inne. Pierwszemu zawdzięczamy to że nie ma u nas eksterytorialnych rosyjskich enklaw na terenie byłych radzieckich jednostek. A drugiemu, poza, "zieloną wyspą", że nie ma już zdominowanej przez obcych agentów WSI. Reszta dbała tylko o własne interesy. Patrz aneks do umowy ze Staleksportem podpisany przez Polla dzień przed odejściem z urzędu. Dlatego skoro głosowałeś na gajowego to kopnij się sam w dupę, a nie udawaj zatroskanego kolego.