W uzupełnieniu postu Kocura.
Minister infrastruktury chce zarobić za jazdę obwodnicami 1,2 mld zł. Pieniądze z kieszeni użytkowników pojazdów mają uratować planowane inwestycje drogowe- informuje "Dziennik Gazeta Prawna”.
http://moto.onet.pl/1628295,1,obwodn...ul.html?node=2
Dajmy się dalej okradać. By żyło się lepiej.