Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10573
Stary 14.10.2010, 13:06
W uzupełnieniu postu Kocura.
Minister infrastruktury chce zarobić za jazdę obwodnicami 1,2 mld zł. Pieniądze z kieszeni użytkowników pojazdów mają uratować planowane inwestycje drogowe- informuje "Dziennik Gazeta Prawna”.

http://moto.onet.pl/1628295,1,obwodn...ul.html?node=2

Dajmy się dalej okradać. By żyło się lepiej.
Hej Nasz TS !!