Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10572
Stary 14.10.2010, 13:04
emj10 napisał(a):Wyświetl post
W końcu ktoś poruszył ten, moim zdaniem najważniejszy temat, czyli opłaty. Są to kwoty horrendalnie wysokie, bo taki wyjazd z W-wy do Berlina i z powrotem to koszt ok. 150 zł. Wydaje mi się, że ciężko będzie zrobić cokolwiek w tej materii ze względu na to, że poszczególne odcinki należą do różnych podmiotów, czy to Kulczyka, czy Stalexportu, czy jeszcze jakiejś innej spółki.
.

Na Słowacji czy w innych krajach też różne firmy budowały poszczególne fragmenty autostrad, a winietki są. Myślę że to kwestia właśnie bardzo grubych kopert żeby kasa za przejazd nie szła do Skarbu Państwa ale do Kulczyków i innych.

Wszystko to jest do uregulowania tylko żeby ktoś k..wa w końcu chciał coś zrobić a nie tylko chapać
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE