Arapaho napisał(a):

|
A4 juz na odcinku Kraków -Szarów jest expresówką, do Tarnowa tez w 2012 prawdopodobnie będzie expresówka.Więc nie będzie A4 w całości jako autostrady.Ponadto A4 ma kończyć się w granicy z Ukrainą a już nawet odcinka Tarnow-Rzeszów prawdopodobnie nie wybudują, bo projekty sa nawet nie skończone a gdzie przetarg.
|
Nie wiem skąd masz takie informacje, ale wydaje mi się że mijasz się z prawdą, bo nie słyszałem, aby A4 miała nie zostać w jakimś kawałku wybudowana w standardzie autostrady. Byłem miesiąc temu w okolicach Ropczyc i ten fragment na pewno jest budowany w standardzie autostrady patrząc po infrastrukturze drogowej.
Kolejny raz powołuję się na tą skarbnicę wiedzy i zaawansowanie poszczególnych odcinków drogi na mapie.
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1142261
