Arapaho napisał(a):

|
Jakby klub wziął dobrego architekta . TERAZ. To jest on w stanie zmienić całkowicie wygląd tego stadionu . Sa oczywiscie pewne ale.... zgoda Obtułowicza no i kasa ale przy chęciach B.C. jesteśmy w stanie zabudować narożnik , zrobić fajne elewacje , uatrakcyjnić wygląd dachu. Mam znajomych architektow i wszystko jest do zrobienia. Pytanie czy ktoś będzie chciał
|
My nie mamy obrońców, brak klasowych pomocników, jeden napastnik, jedno boisko treningowe, brak jakiejkolwiek innej bazy treningowej, całkowita dyletancja naszego zarządu w sprawie budowy stadionu na przestrzeni 3 ostatnich lat a Ty myślisz że B.C interesuje jak stadion wygląda? A co więcej że wyda na to jakąkolwiek kasę?
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.