Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10569
Stary 14.10.2010, 11:26
Siwy_89 napisał(a):Wyświetl post
A2 do Warszawy powinna być gotowa. Odcinek do granicy z Ukrainą - z wyjątkiem obwodnicy Mińska Mazowieckiego - mają budować w poźniejszym terminie.



Przecież wyraźnie pisze o "drogach szybkiego ruchu" - czyli dwupasmowych bezkolizyjnych arteriach. Różnica pomiędzy autostradą a drogą ekspresową zresztą duża nie jest. Polecam przejazd gotowymi odcinkami ekspresówek ;-)
.
nie duża? jak wybudowanie czterech pasów i wybudowanie tych samych 4 pasów ze zjazdami , parkingami,zatoczkami etc to jest prawie to samo to ja dziękuję


Siwy_89 napisał(a):Wyświetl post
który to rząd budował autostrady (podkreślam autostrady) lepiej niż PO? ;-) W 2012 będziemy mieli A4 gotową w całości, A2 z Warszawy do granicy z Niemcami. W A1 braknie jedynie odcinka z Katowic do Częstochowy.
A4 juz na odcinku Kraków -Szarów jest expresówką, do Tarnowa tez w 2012 prawdopodobnie bedzie expresówka.Więc nie będzie A4 w całości jako autostrady.Ponadto A4 ma kończyć się w granicy z Ukrainą a już nawet odcinka Tarnow-Rzeszów prawdopodobnie nie wybudują, bo projekty sa nawet nie skończone a gdzie przetarg
Co powiesz o tym co koledzy powyżej piszą o opłatach.To jest skandal żeby za takie drogi płacic takie stawki.Nie wierzę że taki StalExport podpisuje takie a nie inne umowy bez wspomagaczy
Ale cóż lepiej było z CBA zrobić przedszkole które w 3 lata prawie nikogo nie złapało (nikogo ważnego) z czego wynika chyba że w Polsce nie ma łapownictwa- choć wszyscy wiedzą że dobrego przetargu nie wygrasz bez łapówy a do specjalisty lekarza , na operację nie dostaniesz się bez "prezentu" . Ale rządzacy z pani minister Piterą na czele nie zlapali nikogo w 3 lata tj.ponad 1000 dni pracy .A bułe bierze niezłą.Za nic nie robienie.Dobra to była dygresja do tematu o CBA i p.Piterze


Siwy_89 napisał(a):Wyświetl post

Zbudują - zasługa Euro. Nie zbudują - wina PO.
taka prawda, niezależnie od parti by tak było. Gdyby Pis rządził nie wierzę że nie mówiłbyś podobnie

Siwy_89 napisał(a):Wyświetl post
gdybanie.
Oczywiście - nikt nie jest jasnowidzem.Ale to bardzo prawdoopodobne