|
Jakby klub wziął dobrego architekta . TERAZ. To jest on w stanie zmienić całkowicie wygląd tego stadionu . Sa oczywiscie pewne ale.... zgoda Obtułowicza no i kasa ale przy chęciach B.C. jesteśmy w stanie zabudować narożnik , zrobić fajne elewacje , uatrakcyjnić wygląd dachu. Mam znajomych architektow i wszystko jest do zrobienia. Pytanie czy ktoś będzie chciał
|