Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
pcpc
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
35859
14.10.2010, 10:21
Ja sie boje ze latem odejdzie znowu 50% graczy niektórym konicza sie umowy,innym wypozyczenie,inni sie nie nadaja nie wyglada to na wesoło
pcpc
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pcpc
Znajdź inne posty napisane przez pcpc