Wyświetl pojedynczy post
pcpc
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35859
Stary 14.10.2010, 10:21
Ja sie boje ze latem odejdzie znowu 50% graczy niektórym konicza sie umowy,innym wypozyczenie,inni sie nie nadaja nie wyglada to na wesoło
Odpowiedz cytując