Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10565
Stary 14.10.2010, 09:02
"10 kwietnia zamyka okres komunizmu w Polsce"

http://wiadomosci.onet.pl/raporty/ka...nizmu-w-polsce,

Podstawami polskiego państwa trzeba zatrząść. Do tego był potrzebny 10 kwietnia. Ludzie pod Pałacem chcą innego państwa i płaczą po ofiarach. Nie rozdzielajmy tego - apeluje w rozmowie z "Super Express" Rymkiewicz.

I mamy odpowiedź dlaczego Komorowski szybciutko usunął krzyż z pod pałacu, dlaczego GW wciska ciemnotę ze "Polacy nie chcą pomnika ofiar tragedii", dlaczego TVN robi wszystko żeby ludzie o całej sprawie zapomnieli. Po prostu dostrzegają to co opisuje prof.Rymkiewicz. Polacy chcą wreszcie o sobie czyli o państwie decydować autonomicznie. A nie oddawać śledztwo innym. Działać zgodnie z własnym Polskim sumieniem zamiast patrzeć co na to powie Rosja czy Niemcy. Te tysiące ludzi czekających po kilkanaście godzin żeby przejść obok trumny wyśmiewanego przez establishment Prezydenta dowodzą że Polacy poczuli siłę i obowiązek wobec samych siebie i poprzednich pokoleń które o wolność i samostanowienie Polski walczyły. To dlatego siedemdziesięciolatkowie stoją pod pałacem broniąc krzyza którego juz tam nie ma. Bo wiedzą ze tak trzeba, żeby pokazać młodym że wartości są najważniejsze i jak sami nie będziemy siebie szanować walczyć o swoje sprawy tak jak to robił Lech to nikt za nas tego nie zrobi. A konsekwencje będa takie ze staniemy się niewolnikami we własnym kraju tak jak to było przez ostatnie kilkadziesiąt lat. Teraz Polska ma takie poważanie że nasz samolot który powinien zostać dogłębnie zbadany pół roku leżał gdzieś w krzakach i niszczał choć jak sie okazało przykrycie go zajęło dwa dni. Czy to nie dowód naszej jako państwa bezsilności? Mnie jako Polakowi jezt zwyczajnie wstyd, że traktują nas jak natrętów, kiedy powinni się tłumaczyć. U władzy mamy spolegliwych mizdrzących sie do wszystkich bezideowców, kiedy trzeba cos twardo postawić włażą do szafy. Media opisują to jako formę dyplomacji i wszystko cacy, a sprawy które beda decydować o losie przyszłych pokoleń Polaków musi załatwiać za nas Komisja Europejska. To się w głowie nie mieści. Niech sie jeszcze okaże że katastrofa to wina pilotów i Kaczyńskiego bo rosyjska komisja tak ustaliła to będzie szczyt.
Hej Nasz TS !!