Ja myślę , że mamy większe nieszczęścia w klubie niż Boukhari

Swoją drogą widzę w nim spore rezerwy, jak mocno potrenuje to będziemy mieli z niego pożytek w przyszłej rundzie. Podobnie jak Wojtas uważam , że zagrał przyzwoicie w meczu z Koroną. Ocenianie Holendrów za te transfery "last minute" jest niedorzeczne .