Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10561
Stary 13.10.2010, 23:54
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
I masz: kolega powyżej pisze że nawet koalicyjny kolega poddaje w watpliwość to czy przed Euro będziemy mieć wybudowany odcinek A1 którym Ty już się chwalisz.
Akurat tutaj stanę w obronie Siwego, bo to ja twierdziłem, że A1 będzie wybudowana w większej części niż A2. Może się okazać, że w czerwcu 2012 będzie podobny % obu autostrad. A1 bez odcinka Stryków-Pyrzowice, a A2 bez części na wschód od Warszawy (nie chce mi się liczyć gdzie kończą się S8 i S2 będące przedłużeniem A2, a w rezultacie obwodnicą W-wy).