Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10559
Stary 13.10.2010, 23:43
Siwy:
To pierwszy cytat: "który to rząd budował autostrady (podkreślam autostrady) lepiej niż PO? ;-) W 2012 będziemy mieli A4 gotową w całości, A2 z Warszawy do granicy z Niemcami. W A1 braknie jedynie odcinka z Katowic do Częstochowy"
A to drugi cytat:"możesz przyjąć że umowy z 2007 i 2008 roku zostały przygotowane przez PiS. Teraz są one oddawane do użytku."
Oba cytaty Twoje
I moja uwaga: oceniajmy to co jest. Jeśli twierdzisz że rząd PO najlepiej budował (czas przeszły podkreslenie moje) autostrady bo będziemy mieć (czas przyszły, też moje podkreslenie) jakieś odcinki w 2012 to moja uwaga jest taka: rząd PO jeszcze tej autostrady nie wybudował. Z oceną poczekajmy aż zostanie wybudowana.

I masz: kolega powyżej pisze że nawet koalicyjny kolega poddaje w watpliwość to czy przed Euro będziemy mieć wybudowany odcinek A1 którym Ty już się chwalisz.
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 13.10.2010 o godz. 23:49.