Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10556
Stary 13.10.2010, 22:41
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Nie chce mi się liczyć, ale chyba najwięcej zabraknie A2 w połowie 2012 jeśli ukończą wszystko na czas. W A1 tylko ten odcinek w okolicach Częstochowy nie będzie wybodowany. Jeśli się mylę to mnie popraw.
A2 do Warszawy powinna być gotowa. Odcinek do granicy z Ukrainą - z wyjątkiem obwodnicy Mińska Mazowieckiego - mają budować w poźniejszym terminie.

Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Sprytnie to przemycasz , sprytnie ale to jednak drogi szybkiego ruchu /expresowe a nie autostrady które budowały jednak inne rządy. Warto to pośkreślić.Wg.samego Grabarczyka jeśliby to były autostrady zakończenie budów byłoby ok.2014roku więc trwałyby budowy po 6 lat. Najdłuzej z wszytskich dotychczasowych rzadów.
Ich ilośc jest taka a nie inna w związku z Euro2012 a nie dlatego że Po to PO i są tacy dobrzy .Śmiem rzucić tezą że nawet Samoobrona w tych warunkach budowałaby podobnie "szybko'
Przecież wyraźnie pisze o "drogach szybkiego ruchu" - czyli dwupasmowych bezkolizyjnych arteriach. Różnica pomiędzy autostradą a drogą ekspresową zresztą duża nie jest. Polecam przejazd gotowymi odcinkami ekspresówek ;-)


Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Sprytnie to przemycasz , sprytnie ale to jednak drogi szybkiego ruchu /expresowe a nie autostrady które budowały jednak inne rządy. Warto to pośkreślić.Wg.samego Grabarczyka jeśliby to były autostrady zakończenie budów byłoby ok.2014roku więc trwałyby budowy po 6 lat. Najdłuzej z wszytskich dotychczasowych rzadów.
który to rząd budował autostrady (podkreślam autostrady) lepiej niż PO? ;-) W 2012 będziemy mieli A4 gotową w całości, A2 z Warszawy do granicy z Niemcami. W A1 braknie jedynie odcinka z Katowic do Częstochowy.



Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Ich ilośc jest taka a nie inna w związku z Euro2012 a nie dlatego że Po to PO i są tacy dobrzy
Zbudują - zasługa Euro. Nie zbudują - wina PO.

Arapaho napisał(a):Wyświetl post
.Śmiem rzucić tezą że nawet Samoobrona w tych warunkach budowałaby podobnie "szybko'
gdybanie.
Ostatnio edytowane przez Siwy_89 : 13.10.2010 o godz. 23:26.