emj10 napisał(a):

|
Nie chce mi się liczyć, ale chyba najwięcej zabraknie A2 w połowie 2012 jeśli ukończą wszystko na czas. W A1 tylko ten odcinek w okolicach Częstochowy nie będzie wybodowany. Jeśli się mylę to mnie popraw.
|
A2 do Warszawy powinna być gotowa. Odcinek do granicy z Ukrainą - z wyjątkiem obwodnicy Mińska Mazowieckiego - mają budować w poźniejszym terminie.
Przecież wyraźnie pisze o "drogach szybkiego ruchu" - czyli dwupasmowych bezkolizyjnych arteriach. Różnica pomiędzy autostradą a drogą ekspresową zresztą duża nie jest. Polecam przejazd gotowymi odcinkami ekspresówek ;-)
Arapaho napisał(a):

Sprytnie to przemycasz , sprytnie ale to jednak drogi szybkiego ruchu /expresowe a nie autostrady które budowały jednak inne rządy. Warto to pośkreślić.Wg.samego Grabarczyka jeśliby to były autostrady zakończenie budów byłoby ok.2014roku więc trwałyby budowy po 6 lat. Najdłuzej z wszytskich dotychczasowych rzadów.
|
który to rząd budował autostrady (podkreślam autostrady) lepiej niż PO? ;-) W 2012 będziemy mieli A4 gotową w całości, A2 z Warszawy do granicy z Niemcami. W A1 braknie jedynie odcinka z Katowic do Częstochowy.
Arapaho napisał(a):

|
Ich ilośc jest taka a nie inna w związku z Euro2012 a nie dlatego że Po to PO i są tacy dobrzy
|
Zbudują - zasługa Euro. Nie zbudują - wina PO.
Arapaho napisał(a):

.Śmiem rzucić tezą że nawet Samoobrona w tych warunkach budowałaby podobnie "szybko'
|
gdybanie.