flamengista napisał(a):

|
Obawiam się, że większość ludzi przyszła nie z potrzeby wsparcia akcji charytatywnej, a zobaczenia Tuska z Kaliszem w akcji.
|
Lepiej że przyszli tam i zrobili coś dobrego niż mieli by weekend spędzić w supermarkecie.nie tak dawno w niedziele m1 odwiedziłem i już przez zajebany parking mogłem przypuszczać co się kroi ale jak przekroczyłem gmach to szok.Tłum jak na wszystkich świętych na cmentarzach.