Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4326
Stary 13.10.2010, 22:25
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Obawiam się, że większość ludzi przyszła nie z potrzeby wsparcia akcji charytatywnej, a zobaczenia Tuska z Kaliszem w akcji.
Lepiej że przyszli tam i zrobili coś dobrego niż mieli by weekend spędzić w supermarkecie.nie tak dawno w niedziele m1 odwiedziłem i już przez zajebany parking mogłem przypuszczać co się kroi ale jak przekroczyłem gmach to szok.Tłum jak na wszystkich świętych na cmentarzach.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując