Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 13.10.2010, 22:20
Spytam jak będę miała okazję. Ale jak znasz tajemnicę to wyjaw Gorzej się biega? Czy jak? Bo przeca nie może chodzic o to że źle wyglądają b to nie są kiecki ino jakby dłuzsza bluzka a pod spodem są spoenki ...
Odpowiedz cytując