Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ribas
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
4324
13.10.2010, 21:31
Dokładnie, bardzo dobrze że na tym pseudomeczu wypełnił się stadion bo cel był szczytny. Zresztą bilety kosztowały symboliczne 10zł (na ADO od 25zł do 40), a blisko 1/3 całej puli TVN rozdał za friko.
Ribas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ribas
Znajdź inne posty napisane przez Ribas