tofik napisał(a):

Boukhari w klubach przeciętnych typu Sprata Rotterdam czy inne NAC jeszcze trenera nie zawodził to raz. \
Dwa, ma roczny kontrakt. Trzy, lepsze to, niż dawać połamańcom i słabym piłkarzom 5 letnie kontrakty. I to nas teraz bardziej ciągnie na dno niż NB.
|
nie wiem co było w klubach.... to raz
dwa nie interesuje mnie to
jako doświadczony 30 latek powinien wejść na boisko i grać
a nie snuć się .... jak Żuraw nie przymierzając
problem w tym że gość z nadwagą w dodatku nie łapiący się do składu w Turcji i
na wakacjach w Arabii Saudyjskiej
nie prezentuje sobą nic co mogłoby dać wyższą jakość gry
a znalazł się tu bo trener
go zna

w zeszłym roku był Issa w tym Boukhari
co mi tam nie moja kasa nie moja strata
ps. w Sparcie Rotterdam on grał w sezonie 2007/08. Trzy lata temu
TRZY. Nie mam więcej pytań.