Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35850
Stary 13.10.2010, 21:30
tofik napisał(a):Wyświetl post
Boukhari w klubach przeciętnych typu Sprata Rotterdam czy inne NAC jeszcze trenera nie zawodził to raz. \
Dwa, ma roczny kontrakt. Trzy, lepsze to, niż dawać połamańcom i słabym piłkarzom 5 letnie kontrakty. I to nas teraz bardziej ciągnie na dno niż NB.
nie wiem co było w klubach.... to raz
dwa nie interesuje mnie to
jako doświadczony 30 latek powinien wejść na boisko i grać
a nie snuć się .... jak Żuraw nie przymierzając
problem w tym że gość z nadwagą w dodatku nie łapiący się do składu w Turcji i na wakacjach w Arabii Saudyjskiej
nie prezentuje sobą nic co mogłoby dać wyższą jakość gry
a znalazł się tu bo trener go zna

w zeszłym roku był Issa w tym Boukhari
co mi tam nie moja kasa nie moja strata
ps. w Sparcie Rotterdam on grał w sezonie 2007/08. Trzy lata temu TRZY. Nie mam więcej pytań.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując