Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10549
Stary 13.10.2010, 20:50
otóż do tego, że tak płaczecie o tym długu publicznym, a jak widać cały zachód Europy + USA jest zadłużony dużo bardziej! widocznie tak ma być w krajach rozwijających się i nic na to nie poradzimy..

Często Yaro porównuje nas z krajami zachodu, to i niech w długu publicznym pochwali, że mamy stosunkowo niski..

ale gdzie tam, Prezes Jarko woli ciągle bluzgać pod Pałacem hehe