|
otóż do tego, że tak płaczecie o tym długu publicznym, a jak widać cały zachód Europy + USA jest zadłużony dużo bardziej! widocznie tak ma być w krajach rozwijających się i nic na to nie poradzimy..
Często Yaro porównuje nas z krajami zachodu, to i niech w długu publicznym pochwali, że mamy stosunkowo niski..
ale gdzie tam, Prezes Jarko woli ciągle bluzgać pod Pałacem hehe
|