Siwy_89 napisał(a):

|
na A1 w całości nie ma szans. Ale na A2 i A4 jak najbardziej.
|
Nie chce mi się liczyć, ale chyba najwięcej zabraknie A2 w połowie 2012 jeśli ukończą wszystko na czas. W A1 tylko ten odcinek w okolicach Częstochowy nie będzie wybodowany. Jeśli się mylę to mnie popraw.