Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10548
Stary 13.10.2010, 20:48
Siwy_89 napisał(a):Wyświetl post
na A1 w całości nie ma szans. Ale na A2 i A4 jak najbardziej.
Nie chce mi się liczyć, ale chyba najwięcej zabraknie A2 w połowie 2012 jeśli ukończą wszystko na czas. W A1 tylko ten odcinek w okolicach Częstochowy nie będzie wybodowany. Jeśli się mylę to mnie popraw.