wislak68 napisał(a):

Siwy:
Twój pierwszy cytat: "odkąd rządzi ten "Cudak", budowa dróg szybkiero ruchu nabrała tempa ;-)". Twój drugi cytat: "teraz buduje się drogi, które były zapoczątkowe przez PiS ...A za dwa lata do użytku oddaną zostaną drogi w całości przygotowane przez PO.".
Zdecyduj się
|
nabrała tempa (ułatwienie procedur, większe środki, większa ilość podpisanych umów) i za dwa lata zobaczysz tego efekty, co w tym niezrozumiałego?
Za dwa lata będziesz mógł, wliczająć "trzyletnią karencję", ocenić, który okres był najlepszy dla polskiego drogownictwa.
wislak68 napisał(a):

|
I jeszcze jedno. Dzisiejsza Rz podaje że rząd realizuje tylko około 60% budżetu przewidzianego na drogi w "rządowym planie budowy dróg do 2012". Reszty nie jest w stanie przeprocesować. Pisałem już coś wcześniej o obecnym ministrze infrastruktury ...
|
a i tak będzie to trzykrotnie większy budżet niż w roku 2007.