Według mnie Żewłakow z Głowackim(oczywiście jeśli będzie zdrowy) to optymalna para stoperów, wielkich rzeczy nie wymyślimy, nie przypuszczam żeby przez ten czas wystrzelił jakiś talent na tej pozycji, o Glikach itp. nawet nie będe nic pisał bo szkoda klawiatury. Ogólnie rzecz biorąc wybór defensywy powinien klarować się na podstawie tych obrońców :
Głowacki, Żewłakow, Wołąkiewicz,Boenisch, Piszczek i na szóstego przydałby się jakiś solidny grajek który da jako taki komfort z tym, że nie będziemy się go musieli wstydzić już gdy siedzi na ławce
