Wyświetl pojedynczy post
Szczepan_TS
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#711
Stary 13.10.2010, 16:50
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Tam raczej 15-tys. kurników na ekstraklasę nie budują. Dlatego nie zachwycałem się tym obiektem przy ul. Kałuży, bo stadionu to on raczej nie przypomina, a i wewnątrz kilkunastorzędowe trybunki mogą robić wrażenie co najwyżej na kibicach np. Odry Wodzisław czy Sandecji.
Kilka godzin temu pisałeś, że tam budują lepsze. Nadal czekam więc, na 15 tysięczniki z, jak to nazwałeś, cywilizowanej Europy.
Ostatnio edytowane przez Szczepan_TS : 13.10.2010 o godz. 16:53.


... i z daleka niech śmigają policyjne koguty.
Odpowiedz cytując