Gwiaździsty napisał(a):

|
Tam raczej 15-tys. kurników na ekstraklasę nie budują. Dlatego nie zachwycałem się tym obiektem przy ul. Kałuży, bo stadionu to on raczej nie przypomina, a i wewnątrz kilkunastorzędowe trybunki mogą robić wrażenie co najwyżej na kibicach np. Odry Wodzisław czy Sandecji.
|
Kilka godzin temu pisałeś, że tam budują lepsze. Nadal czekam więc, na 15 tysięczniki z, jak to nazwałeś, cywilizowanej Europy.