Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4316
Stary 13.10.2010, 16:32
Jak stałem po bilety na Ado, to więcej ludzi pytało się o Polityków vs TVN (nie było już biletów), niż stało w kolejce po bilety na Legię, więc coś w tym jest

Ja w sumie tak się zastanawiałem nawet, jaka jest frajda w oglądaniu takiego wydarzenia? Nie mam nic przeciwko tej akcji, niech sobie grają, ale że 23 tyś. ludzi chce obejrzeć 90 minut amatorskiej kopaniny, to jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe.

Chociaż... teraz jak przeczytałem to zdanie powyżej, to do mnie dotarło, że przecież to samo pytanie może dotyczyć meczów, na które ja sam chodzę
Legionista
Odpowiedz cytując