Jak stałem po bilety na Ado, to więcej ludzi pytało się o Polityków vs TVN (nie było już biletów), niż stało w kolejce po bilety na Legię, więc coś w tym jest
Ja w sumie tak się zastanawiałem nawet, jaka jest frajda w oglądaniu takiego wydarzenia? Nie mam nic przeciwko tej akcji, niech sobie grają, ale że 23 tyś. ludzi chce obejrzeć 90 minut amatorskiej kopaniny, to jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe.
Chociaż... teraz jak przeczytałem to zdanie powyżej, to do mnie dotarło, że przecież to samo pytanie może dotyczyć meczów, na które ja sam chodzę
