Drozd napisał(a):

Siwy_89 pozwól że każdy oceni sam co ma znaczenie. Bo za czasów Pis jakoś miały znaczenie . To kiedy potrzeba więcej kasy? W fazie projektowania i przetargu który mamy Twoim zdaniem teraz czy w fazie wykonania? Bo coś mi sie nie zgadza. Teraz niby budowane są drogi przygotowane przez PiS a te przygotowane przez PO będą za dwa lata. Więc czym uzasadnione są te większe nakłady? To PiS tak dużo dróg przygotował? Niemożliwe.
|
teraz buduje się drogi, które były zapoczątkowe przez PiS, a które z dobrym skutkiem kontynuuje PO.
A za dwa lata do użytku oddaną zostaną drogi w całości przygotowane przez PO. A będzie ich duużo
Rozumiesz?
