Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10532
Stary 13.10.2010, 16:02
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Siwy_89 pozwól że każdy oceni sam co ma znaczenie. Bo za czasów Pis jakoś miały znaczenie . To kiedy potrzeba więcej kasy? W fazie projektowania i przetargu który mamy Twoim zdaniem teraz czy w fazie wykonania? Bo coś mi sie nie zgadza. Teraz niby budowane są drogi przygotowane przez PiS a te przygotowane przez PO będą za dwa lata. Więc czym uzasadnione są te większe nakłady? To PiS tak dużo dróg przygotował? Niemożliwe.
teraz buduje się drogi, które były zapoczątkowe przez PiS, a które z dobrym skutkiem kontynuuje PO.

A za dwa lata do użytku oddaną zostaną drogi w całości przygotowane przez PO. A będzie ich duużo

Rozumiesz?
Ostatnio edytowane przez Siwy_89 : 13.10.2010 o godz. 16:05.