Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10529
Stary 13.10.2010, 15:42
Siwy_89 napisał(a):Wyświetl post

efekty zobaczysz za 2-3 lata, jak te drogi, które obecnie są w budowie lub w fazie przetargu, zostaną oddane do użytku. Ja nie wiem, czy ty tego nie rozumiesz, czy tylko udajesz.

Mogę ci wymienić wszystkie inwestycje drogowe, na które teraz "rozpieprzają" kasę. A uwierz, ich lista jest naprawdę długa
Prawdopodobnie trudno mu zrozumieć ,że PO jednak realnie rządzi tym krajem ,czego dales przyklad wklejajac te dane i tabelki.