Jeśli chodzi o Kowalskiego to wydaje mi się że kontuzję odniósł na treningu. Jeśli było tak jak piszesz (wywalił się na prostej drodze) prośiłbym o jakiś link do tej informacji.
Jakie znaczenie ma to że Rios nabawił się kontuzji w Bełchatowie a nie w Zakopanem? Przecież nasi zaczęli ćwiczyć bardziej intensywnie od początku kadencji RM. Widać Rios jest jeszcze delikatniejszy (a może po prostu znaczenie miała dłuższa przerwa w treningach) od naszych i dlatego kontuzja przyszła wcześniej (zresztą to pozwala zrozumieć dlaczego RM zmieniał go w drugich połowach).
Chyba nie zrozumiałeś mojego postu. Nie mam pretensji do RM. Robi to co powinien robić. Jeśli ktoś nie jest w stanie wytrzmać cięzkich treningów to trudno. Trzeba na jego miejsce szukać młodego byczka który je wytrzyma.