Wyświetl pojedynczy post
wislak906
Member
 
Od: 12.2008
Skąd: Nowy Wiśnicz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15981
Stary 13.10.2010, 14:04
Znów musieli coś zrobić, żeby człowieka zdenerwować...
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...odniej//40943/
Przeciez te schody świecą się jak psu jaja... A na tle tego "super' szara "elewacja". Mam nadzieję, że szybko te schody zostaną zabrudzone, bo poprostu brak słów...
Zamiast malować mogli dać jakieś odblaskowe "coś" to wtedy nie rzucałoby się tak w oczy i ładnieby wyglądało.
Odpowiedz cytując