Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15976
Stary 13.10.2010, 11:54
Jak patrzyłem wieczorem na kamerki, to zarówno na dawnym C, jak i na budowanej teraz dawnej A i B świeci się światło wewnątrz trybun. Jak jest nie wiem, ale chcę wierzyć, że ktoś tam jednak pracuje i do marca w końcu oddadzą całość do użytku kibiców. Bo to, że nie będzie wszystko ostatecznie dokończone to jestem pewny

No i niech w końcu na północnej zacznie się coś dziać!!!
Odpowiedz cytując