Jak patrzyłem wieczorem na kamerki, to zarówno na dawnym C, jak i na budowanej teraz dawnej A i B świeci się światło wewnątrz trybun. Jak jest nie wiem, ale chcę wierzyć, że ktoś tam jednak pracuje i do marca w końcu oddadzą całość do użytku kibiców. Bo to, że nie będzie wszystko ostatecznie dokończone to jestem pewny
No i niech w końcu na północnej zacznie się coś dziać!!!