Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10518
Stary 13.10.2010, 10:16
cpc napisał(a):Wyświetl post
AS82 to przecież agent PiS, który na forum Wisły ma zdyskredytować zwolenników PO, jeszcze się nie kapneliście

http://www.dlugpubliczny.org.pl/pl
Raczej z tego jak się tu wypowiadał, obecnie zachwycony jest Palikotem i Senyszyn. A więc Ruch Poparcia Palikota .