wolfy napisał(a):

|
. Wypożyczenie go chyba faktycznie byłoby najlepszą opcją, zakładając że nadaje się jeszcze do wyczynowego uprawiania sportu.
|
Pół roku na wypożyczeniu zrobiłoby mu doskonale. Nie narzekałby,że gra w ME tylko pokazałby jak super wraca do formy na poziomie ligowym

Gość miałby ambicje to sam zaproponowałby takie rozwiązanie. Dobra runda na wypożyczeniu i zamknąłby usta wszystkim. Coś za bardzo u nas w klubie cackają się z zawodnikami. Ileż będą czekać aż facet łaskawie zacznie prosto piłkę kopać?