Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35847
Stary 13.10.2010, 10:00
wolfy napisał(a):Wyświetl post
. Wypożyczenie go chyba faktycznie byłoby najlepszą opcją, zakładając że nadaje się jeszcze do wyczynowego uprawiania sportu.
Pół roku na wypożyczeniu zrobiłoby mu doskonale. Nie narzekałby,że gra w ME tylko pokazałby jak super wraca do formy na poziomie ligowymGość miałby ambicje to sam zaproponowałby takie rozwiązanie. Dobra runda na wypożyczeniu i zamknąłby usta wszystkim. Coś za bardzo u nas w klubie cackają się z zawodnikami. Ileż będą czekać aż facet łaskawie zacznie prosto piłkę kopać?
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując