Arapaho napisał(a):

Lech powiedzial spieprzaj dziadu, czy Jarek stoją tam gdzie ZOMO ----> Bronek - jaki prezydent taki zamach albo o Lechu - przegra wybory albo gdzieś poleci i już nie wróci, ew.Sikorski- wyrżnie watahy
u Jarka - była - afera gruntowa - u Donalda hazardowa ( porównania kto bardzie umoczył nie komentuje myślę że jest jasne)i.
|
Badźmy precyzyjni. Takie słowa nigdy nie padły.