Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10513
Stary 12.10.2010, 19:01
Framat nie moja wina ,że media sie smialy z Kaczynskiego , widocznie sobie zasluzył...Jakby byl sprawnym politykiem ,własciwym czlowiekiem na wlasciwym miejscu to pewnei by sobie media owinal wokol palca jak Tusk..


Niesiolowski napieprza na Kaczynskiego , i vice versa czyli to chyba normlane w polityce , kwestia wrazliwosci , jaka kazdy z nas ma .Niesiolowski mowiacy np. ze rzady Kaczynskiego to powrot Gomulkowszczyzny ,mozna traktowac doslownie lub na zarty. Nie usprawiedliweam tez Niesiola ,bo on akurat nie przebiera w jezyku ,ale nigdy Niesiolowskiego nie przylapalem zeby gral na tak niskich instynktach jak Kaczynski...


Konczac ta klotnie , widzieliscie wypadek z mazowieckiego ? Mgła , nie samolot ,wystarczyly dwa auta i okolo 20 trupow w pare sekund..