Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10512
Stary 12.10.2010, 18:53
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy czytales ten wątek ,ale kubły pomyj na prezydenta Komorowskiego i premiera Tuska ,bezpodstawnie wylewane przez Macierewicza , Kaczynskiego łacznie z oskarzeniami o zamach ,byle cos ugrać politycznie..to was patrioci nei oburza ,że sraja oszolomy w wasze gniazdo,no ale chyba to nei jest wasze gniazdo bo wy nie akceptujecie demokracji ,wy jako 1/3 z Kaczynskim sadzicie ze jestescie pol-Bogami a reszta to wyksztalciuchy debile co nie ?
To nie pamietasz już kubłów pomyj wylewanych na premiera Jarosława Kaczyńskiego i prezydenta Lecha Kaczyńskiego przez Niesiołowskiegio, Palikota, Piterę, Wajdę, Kutza i innych w czasach rządów PiS i potem za całej prezydentury Lecha? Tylko po to, żeby coś ugrać politycznie? To Cię, patrioto nie oburzało, że te oszołomy kalały własne gniazdo na arenie międzynarodowej, no chyba, że Polska to nie jest to Twoje gniazdo, bo nie akceptowaliście demokracji (wzywanie przez Tuska do "obywatelskiego nieposłuszeństwa" i hasła "zabierz babci dowód"), Wy jako 1/3 z Tuskiem sądzicie, że jestescie półbogami, a reszta to niwykształocne mochery?


To wyżej, to oczywiście żart pokazujący jak łatwo jest odwrócić pseudoargumenty.
Wolę po prostu, żebyś dyskutował rzeczowo zamiast stosować głupie porównania podlegające pod prawo Godwina.
Ponieważ nie czytasz ze zrozumieniem napiszę wyraźnie (wyobraź sobie, że to wielkie litery):
Cytat:
wątek, w którym w jednej z wypowiedzi pojawia się porównanie do nazizmu lub Hitlera, uważany jest za skończony, a ponadto uznaje się, że osoba, która użyła tego porównania, „przegrała” dyskusję

Wszyscy widzą, że przegrałeś. Nie dlatego, żebyś nie miał argumentów. Dlatego, że poniżasz się do "takich" argumentów.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....