FraMat napisał(a):

Myśleć możesz, co chcesz (lub na ile Ci Twój intelekt pozwala). Jednak lepiej jest unikać wypowiedzi, które Cie dyskredytują.
Inaczej: nie interesują mnie Twoje poglądy na temat polityki Kaczyńskiego, ale sposób ich artykułowania. Tak samo zareagowałbym gdybyś Tuska czy Komorowskiego porównał bez sensu do faszystów
|
Nie wiem czy czytales ten wątek ,ale kubły pomyj na prezydenta Komorowskiego i premiera Tuska ,bezpodstawnie wylewane przez Macierewicza , Kaczynskiego łacznie z oskarzeniami o zamach ,byle cos ugrać politycznie..to was patrioci nei oburza ,że sraja oszolomy w wasze gniazdo,no ale chyba to nei jest wasze gniazdo bo wy nie akceptujecie demokracji ,wy jako 1/3 z Kaczynskim sadzicie ze jestescie pol-Bogami a reszta to wyksztalciuchy debile co nie ?
