Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10511
Stary 12.10.2010, 18:38
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Myśleć możesz, co chcesz (lub na ile Ci Twój intelekt pozwala). Jednak lepiej jest unikać wypowiedzi, które Cie dyskredytują.
Inaczej: nie interesują mnie Twoje poglądy na temat polityki Kaczyńskiego, ale sposób ich artykułowania. Tak samo zareagowałbym gdybyś Tuska czy Komorowskiego porównał bez sensu do faszystów
Nie wiem czy czytales ten wątek ,ale kubły pomyj na prezydenta Komorowskiego i premiera Tuska ,bezpodstawnie wylewane przez Macierewicza , Kaczynskiego łacznie z oskarzeniami o zamach ,byle cos ugrać politycznie..to was patrioci nei oburza ,że sraja oszolomy w wasze gniazdo,no ale chyba to nei jest wasze gniazdo bo wy nie akceptujecie demokracji ,wy jako 1/3 z Kaczynskim sadzicie ze jestescie pol-Bogami a reszta to wyksztalciuchy debile co nie ?