AS82 napisał(a):

Ciekawe ilu Mesjaszów mnie jeszcze objawi na tym forum i wskaże gdzie "źle" myśle albo kojarze...
|
Myśleć możesz, co chcesz (lub na ile Ci Twój intelekt pozwala). Jednak lepiej jest unikać wypowiedzi, które Cie dyskredytują.
Inaczej: nie interesują mnie Twoje poglądy na temat polityki Kaczyńskiego, ale sposób ich artykułowania. Tak samo zareagowałbym gdybyś Tuska czy Komorowskiego porównał bez sensu do faszystów