|
1.Polityka Kaczynskiego od 2005 roku to napuszczanie 1/3 Polakow na 2/3
2. Polityka Kaczynskiego ,to polityka szczucia wszsytkich ,ktorzy są przeciwko Pisowi
3. Polityka Kaczyńskich ,kończy sie w 2010 roku najwieksza katastrofa w dziejach Polski w ktorej ginie on sam(prezydent) i kilkadziesiat ludzi z najwyzszych stanowisk panstwowych...
4.Polityka Kaczynskiego to wykorzystywanie smierci brata do biezacej polityki ,czyli chodzenia z pochodniami w nocy (jak dawniej faszyści) ,Wawel , krzyz itd.
Wiesz gdzie mam jego obnizke podatkó w czasach prosperity.. ? Tylko blagam nie kaz mi teraz kazdego punktu na nowo ci opiywac z cyatatmi , zalacznikami ,przypisami..Dzisiaj bez odbioru
|